spam forum :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


za sve koji vole spamat xD
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što ste zadnje rekli ?

Go down 
+3
krafna.
Ninđaaa
ema.
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Što ste zadnje rekli ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste zadnje rekli ?   Što ste zadnje rekli ? - Page 3 Emptypon stu 01, 2010 11:28 am

krafna. je napisao/la:
ema. je napisao/la:
just_another_girl je napisao/la:
Mirna tata zavrsia u bolnici, otkazuje mu bubreg...
A Ivona i nije bas :S
Bilo mu je bolje u sridu i cetvrtak ono moga je pricat i fibra mu je pala na 37-38, al onda u petak ponovo na 40 ponovo nemoze pricat niti se micat niti ista, al govore doktori da ce mu bit vjerojatno bolje sutra, tako da Smile.
Al i dida mi ima mozdani i on zavrsia u bolnici u petak, krasno, bas kad se mama malo smirila i kad smo poceli mislit bit ce sve u redu dida dobije mozdani i kazu doktori da neznaju koliko ce jos ostat ziv :/
Al dobro sutra mi se vraca brat nakon 3 miseca, tati ce bit bolje, i sve ce bit dobro Smile

ajmee josipaa :$$ drzii se i sretno ♥️

AJME JOPEEE DRŽI SE )): molit ćemo se da sve bude kak treba <3 ):

Ma bit ću ja dobro Smile
Ali hvala vam <33
[Vrh] Go down
zvijezda.

zvijezda.


Broj postova : 168
Join date : 01.09.2010

Što ste zadnje rekli ? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što ste zadnje rekli ?   Što ste zadnje rekli ? - Page 3 Emptysri stu 03, 2010 4:13 pm

just_another_girl je napisao/la:
Mirna tata zavrsia u bolnici, otkazuje mu bubreg...
A Ivona i nije bas :S
Bilo mu je bolje u sridu i cetvrtak ono moga je pricat i fibra mu je pala na 37-38, al onda u petak ponovo na 40 ponovo nemoze pricat niti se micat niti ista, al govore doktori da ce mu bit vjerojatno bolje sutra, tako da Smile.
Al i dida mi ima mozdani i on zavrsia u bolnici u petak, krasno, bas kad se mama malo smirila i kad smo poceli mislit bit ce sve u redu dida dobije mozdani i kazu doktori da neznaju koliko ce jos ostat ziv :/
Al dobro sutra mi se vraca brat nakon 3 miseca, tati ce bit bolje, i sve ce bit dobro Smile

:OOOOOOOOOO
Sad
Drži se i sretno Smile ♥️♥️

Nisam dugo bila ovdje. ne znam više tko je tko :PP
[Vrh] Go down
 
Što ste zadnje rekli ?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
spam forum :D :: Chat :: Svaštara. :P-
Forum(o)Bir: