spam forum :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


za sve koji vole spamat xD
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zadnji poljubac :D

Go down 
+6
Ema
just_another_girl
ema.
Amy
heroina
Ninđaaa
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
bonesy

bonesy


Broj postova : 33
Join date : 30.08.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypon kol 30, 2010 2:08 am

[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypon kol 30, 2010 2:14 am

Prvo skoči pa reci HIP HOP HAHAHAHAHA
[Vrh] Go down
bonesy

bonesy


Broj postova : 33
Join date : 30.08.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypon kol 30, 2010 2:17 am

a ovo, ovo je vrh vrhova.

https://www.youtube.com/watch?v=U_yCg8Z2Cuw

"meho, srednji nož pokazuje zlo u familiji......... MA PROFESORE OSTAVITE GRAH!" HAAAHHAHAHAHAHAH
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 3:29 am

Nek me neko podsjeti da pogledam ove linkove sutra. Isklučila sam sad zvučnike Very Happy

A vezano za raspravu .
Muškarec uvijek treba birati mlađe i onako nikad ne sazriju Very Happy Nije moje, neki glupi citat , al opravdavam svoje pedofilske sklonosti Very Happy
Najbojli prijatelj me počeo zezati " Kak ti je bilo s djetetom babysitter" nakon što izađem sa Đihom Very Happy (koji je btw samo pola godine mlađi )
a jedna cura iz moje škole je na temu godina rekla sljedeće .

jebi ga . izbrisala je koment. Htjela sam copy paste.
uglavnom izjavila je : Ona voli starije, al ne pedofile od 80 godina nego "malo" starije od nje, 30, 35 godina. (Ona ima 17 )
[Vrh] Go down
bonesy

bonesy


Broj postova : 33
Join date : 30.08.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 1:12 pm

HAHAHAHHAHAAH, 30-35 godina, štaaaaaa je to. pa može joj biti tata silent
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 2:23 pm

Ema je napisao/la:
Nek me neko podsjeti da pogledam ove linkove sutra. Isklučila sam sad zvučnike Very Happy

A vezano za raspravu .
Muškarec uvijek treba birati mlađe i onako nikad ne sazriju Very Happy Nije moje, neki glupi citat , al opravdavam svoje pedofilske sklonosti Very Happy
Najbojli prijatelj me počeo zezati " Kak ti je bilo s djetetom babysitter" nakon što izađem sa Đihom Very Happy (koji je btw samo pola godine mlađi )
a jedna cura iz moje škole je na temu godina rekla sljedeće .

jebi ga . izbrisala je koment. Htjela sam copy paste.
uglavnom izjavila je : Ona voli starije, al ne pedofile od 80 godina nego "malo" starije od nje, 30, 35 godina. (Ona ima 17 )

Ema je pedofil nananananana Very Happy
Nego,ja nikad nisam skužila to zaljubljivanje u ono duplo starije dečke.tj muškarce ahhaha
Ne kužim u čem je stvar? :O
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 3:58 pm

Ninđaaa je napisao/la:
Ema je napisao/la:
Nek me neko podsjeti da pogledam ove linkove sutra. Isklučila sam sad zvučnike Very Happy

A vezano za raspravu .
Muškarec uvijek treba birati mlađe i onako nikad ne sazriju Very Happy Nije moje, neki glupi citat , al opravdavam svoje pedofilske sklonosti Very Happy
Najbojli prijatelj me počeo zezati " Kak ti je bilo s djetetom babysitter" nakon što izađem sa Đihom Very Happy (koji je btw samo pola godine mlađi )
a jedna cura iz moje škole je na temu godina rekla sljedeće .

jebi ga . izbrisala je koment. Htjela sam copy paste.
uglavnom izjavila je : Ona voli starije, al ne pedofile od 80 godina nego "malo" starije od nje, 30, 35 godina. (Ona ima 17 )

Ema je pedofil nananananana Very Happy
Nego,ja nikad nisam skužila to zaljubljivanje u ono duplo starije dečke.tj muškarce ahhaha
Ne kužim u čem je stvar? :O

stvar je u tome šta neko više voli uspješnije i ta sranja iman frendicu sa 15 god imala je dečka od 25 i kad san ju pitala kao u čemu je baza ono on se nikad nije družia s nama, jednom je i ja san rekla nikad više ono doslovno preozbiljan s obziron na mene... i ona mi kaže kako nju ne zanimaju ovi koju su još u školi da se ona 'pali' na one koji već imaju karijeru ili ju započinju bla bla bla
znači stvar je u parama Very Happy kolko ja vidin xD
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 4:32 pm

1.Pare
2.Pare
3.Pare
4.Pare
5.Glavna je među frendicama. Not,
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyuto kol 31, 2010 5:39 pm

Ema je napisao/la:
1.Pare
2.Pare
3.Pare
4.Pare
5.Glavna je među frendicama. Not,

Ema nije sve u parama, ima nešto i u novcima hahaha ^^
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptysri ruj 01, 2010 3:21 pm

Nije sve u novcima nešto je u zlatu i onda se pitaj zašto mama voli tatu? Voli ga voli,voli eure i kune a dobit ćete pičke kada plati sve račune.kad plati sve te kritike što dobiva od punice kad plati i za tebe jer si rođen iz računice nek plati i za mene kada dolazim sa ulice drago mi je kad za đabe jebem skupe curice
čije pare dame danas troše ko im daje, ko ih vodi kamo god da hoće ljubav traje ako imas BMW il Porše tko ostaje dugo, cura priča priče proste

hahahah morala sam Very Happy

Neg u mojim godinama mislim da je to više radi "joj ja sam kul"
Kako jadno.Sram me šta sam žensko.
[Vrh] Go down
zvijezda.

zvijezda.


Broj postova : 168
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptysri ruj 01, 2010 4:04 pm

Ma jebeš ljubljenje -.-
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptysri ruj 01, 2010 7:58 pm

Totalno drukčija klinka. je napisao/la:
Nije sve u novcima nešto je u zlatu i onda se pitaj zašto mama voli tatu? Voli ga voli,voli eure i kune a dobit ćete pičke kada plati sve račune.kad plati sve te kritike što dobiva od punice kad plati i za tebe jer si rođen iz računice nek plati i za mene kada dolazim sa ulice drago mi je kad za đabe jebem skupe curice
čije pare dame danas troše ko im daje, ko ih vodi kamo god da hoće ljubav traje ako imas BMW il Porše tko ostaje dugo, cura priča priče proste

hahahah morala sam Very Happy

Neg u mojim godinama mislim da je to više radi "joj ja sam kul"
Kako jadno.Sram me šta sam žensko.

ma jadno da jadnije nemože bit...
Ma mene zna uvatit sram kad vidin grupicu ženskih sve onoko isto obučene isto našminkane ita frizura SVE ISTO i onda još se slikaju kao u oni kako oni kažu' seperekstra' pozama sa napučenim ustima isprčenom guzicom i izbačenim pušapom,...
Al onda se sitin da ja nisan takva i da ima još uvik normalnih ženski pa mi bude malo bolje^^
[Vrh] Go down
zvijezda.

zvijezda.


Broj postova : 168
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptysri ruj 01, 2010 10:20 pm

Kad ste več u godinama. Razz
Moja frendica. Tj. od moje kume kćer ima 14 godina a hoda sa dečkom od 24 godine -.-
Prejadno.
I onda se oni tamo nešto grle i kao vole se. Onda on nju odveze u grad pa tamo budu i tak.
Kako grozno -.-

Onda imam još jednu s kojom sam išla u razred.
Ima 14 godina a hoda sa dečkom koji ima 21 godinu. I on nju vozi u Novu Gradišku(tamo živi) i ona je tamo bila cijelo ljeto s njime. Kako bolesno. -.-
Ja to nikad ne bih mogla. Može biti stariji od mene jedno 4 godine najviše i mlađi onako ne puno. Smile
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyčet ruj 02, 2010 12:05 am

ja sa straijim od 18 nikak :S
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyčet ruj 02, 2010 3:13 am

Meni je idealno 2 ipo godine razlike. On stariji od mene.
Trpila bi do 21. godine (4 ipo godine stariji )
Dalje-not. Stariji lik nema šta tražiti s balavicom k'o što sam ja.
Inače. nabolja prijateljica mi hoda s momkom koji ima 25 (7 godina je stariji od nje )
al lik je legenda. Tako da nekad i može proći (:

OT : Điho . Mljac .
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyčet ruj 02, 2010 1:40 pm

Ema je napisao/la:
Meni je idealno 2 ipo godine razlike. On stariji od mene.
Trpila bi do 21. godine (4 ipo godine stariji )
Dalje-not. Stariji lik nema šta tražiti s balavicom k'o što sam ja.
Inače. nabolja prijateljica mi hoda s momkom koji ima 25 (7 godina je stariji od nje )
al lik je legenda. Tako da nekad i može proći (:

OT : Điho . Mljac .

rijetki slučajevi ^^
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyčet ruj 02, 2010 1:48 pm

meni se i 2 godine čini puno, imam osjećaj da bi imali skroz drugačije poglede na svijet i sve ostalo, i stalno bi mislila da sam prebalava i blesava za njega XD ne bi to baš mogla :/
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypet ruj 03, 2010 1:21 am

mirna samo ti se čini ^^
Btw ne mogu vkerovati da ću ovo reći al dobro . moj najstariji dečko sada ima 28 godina :O
Kunem se svim i svačim da nisam znala godine, al totalno nisam.
kad sam saznala to je bio kraj i završio se bitkom njega i mog prijatelja Very Happy
al to srećom malo ko zna, inače ne bi od bruke izašla na ulicu xd
Bio iz Zenice, studirao u Mostaru i izgeldao baš dječački . a ja sam imala 14 balavih godina.

OT : Arman -.-' Fuj .
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypet ruj 03, 2010 2:04 am

Arman? :O
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptypet ruj 03, 2010 2:09 am

Mah. Trebali smo izaći . popričati . On insistirao .
A onda mi je Điho rek'o da ide izać s nekom glupom retardiranom curom i onda sam ja zabalila po armanu , čist da ne uživa samo on tamo s nekom xd
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyned ruj 05, 2010 12:59 am

Tis' čudna biljka Very Happy






Ivana
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyned ruj 05, 2010 4:51 am

Maid.
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyned ruj 05, 2010 2:03 pm

Ema je napisao/la:
Maid.

Kažem ti on je za ozbiljno shvatio svadbu xD
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyned ruj 05, 2010 3:17 pm

jučer u obraz od frenda Smile
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Emptyned ruj 05, 2010 11:12 pm

krafna. je napisao/la:
jučer u obraz od frenda Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji poljubac :D   Zadnji poljubac :D - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Zadnji poljubac :D
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prvi poljubac :**
» Zadnji razgovor na telefonu?
» Zadnji SMS koji ste dobili?
» Zadnji SMS koji ste poslali?
» Zadnji film koji ste pogledali. ;)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
spam forum :D :: Ljubav :: sex-
Forum(o)Bir: