spam forum :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


za sve koji vole spamat xD
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Priznajem....?

Go down 
+3
ema.
Totalno drukčija klinka.
zvijezda.
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ema.
Admin
ema.


Broj postova : 169
Join date : 26.08.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned ruj 26, 2010 3:20 pm

Totalno drukčija klinka. je napisao/la:
krafna. je napisao/la:
priznajem da ludim polako, al stvarno, poremećena sam skroz, i snovi su mi užasno čudni :S makar možda je zbog punog mjeseca, al nije mi prije tak bilo :/
i priznajem da se mogu tjerat da nebude tak kolko god hoću, al svidio mi se -.- i to jako -.-
i priznajem da mi je grozno jer nekak ne mogu to priznat najboljoj frendici :S
i priznajem da je sve zeznuto onako poštenski ://
Ista ALI ISTA situacija kod mene hahah Very Happy

I KOD MENE. IDENTIČNO.
o.O
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 4:07 pm

eh to je to cure. propale smo XD
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 11:21 pm

Priznala bi ono što ne smijem priznati jer me jako , jako sram Very Happy al dobro .. Very Happy
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon ruj 27, 2010 11:55 pm

Ema je napisao/la:
Priznala bi ono što ne smijem priznati jer me jako , jako sram Very Happy al dobro .. Very Happy


PRIZNAJ MIIIIII
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyuto ruj 28, 2010 3:06 pm

recii nam ema nemoj nas tak zavlačit XD
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysri ruj 29, 2010 7:46 pm

Ema kažiiiii ^^

ont: priznajen da je stvarno prejeben *-*
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysri ruj 29, 2010 8:06 pm

Oke.. znam da zvuči zlobno, al nekako se hladim al' ostajem pored njega samo zbog zadovoljavanja fizičkih potreba.
Isse počinjem razmišljati ko muško .
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysub lis 02, 2010 1:15 am

Ema je napisao/la:
Oke.. znam da zvuči zlobno, al nekako se hladim al' ostajem pored njega samo zbog zadovoljavanja fizičkih potreba.
Isse počinjem razmišljati ko muško .
affraid affraid affraid pale pale
A ćuj,ovo će đubretarski zvučat,ali moraš mu too reć.Daj zabri da tebe tako netko,hm,iskorištava?
Ema,moja ema. Evil or Very Mad not good.
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysub lis 02, 2010 1:20 am

Priznajem da mi je sve bolje u školi.
Priznajem da sam zapela za One republic.
Priznajem da se osjećam dobro u blizini jednog frenda.
Priznajem da počinjem shvačat tko je kakav i za kog se vrijedii uopće trudit.
Priznajem da sam si priznala neke stvari.Samo je pitanje vremena kad ću to prihvatit.
Priznajem da još uvijek patim ko idiot.
Priznajem da se osjeđam ko neispavano jadno izmučeno neandretalsko biće.
Priznajem da je život zapravo, spojeći to sve u jedno,zapravo vrlo ljep.
Priznajem da sam se počela družit s osobama koje nisam voljela.
Priznajem da me začudila spoznaja koliko se ljudi zapravo mogu promjenit.
Priznajem da je svijet vrlo malen.
Priznajem da se osječam ko štreber.
Priznajem da priznajem da želim ubvit profku iz fizike
Priznajem da sad idem spavat jer umirem od neispavanosti i bolova.
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysub lis 02, 2010 8:19 pm

priznajem da sam se zabila u vrata jer sam gledala u njega -.-' i da sam najveći kreten na svijetu i da sam i zaslužila da me ignorira. i da sam najveći kreten na svijetu zato što mi je uopće još uvijek stalo. možda ne na način ko prije, al svejedno mi je stalo -.-
[Vrh] Go down
Amy
Admin
Amy


Broj postova : 172
Join date : 26.08.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysub lis 02, 2010 10:31 pm

Priznajem da želim još. I opet.
I priznajem da nemam pojma zaš se Ivona ljuti.
[Vrh] Go down
zvijezda.

zvijezda.


Broj postova : 168
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysub lis 02, 2010 10:36 pm

Priznajem da se bojim javit u školi Sad
priznajem da sam pospana
Priznajem da često mjenjam raspoloženja
Priznajem da nisam rockerica, samo u duši :DD
Priznajem da ću ipak jednog dana obući štikle. xd
Priznajem da mi se dojadilo tipkat xd
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned lis 03, 2010 10:29 am

Totalno drukčija klinka. je napisao/la:
Priznajem da mi je sve bolje u školi.
Priznajem da sam zapela za One republic.
Priznajem da se osjećam dobro u blizini jednog frenda.
Priznajem da počinjem shvačat tko je kakav i za kog se vrijedii uopće trudit.
Priznajem da sam si priznala neke stvari.Samo je pitanje vremena kad ću to prihvatit.
Priznajem da još uvijek patim ko idiot.
Priznajem da se osjeđam ko neispavano jadno izmučeno neandretalsko biće.
Priznajem da je život zapravo, spojeći to sve u jedno,zapravo vrlo ljep.
Priznajem da sam se počela družit s osobama koje nisam voljela.
Priznajem da me začudila spoznaja koliko se ljudi zapravo mogu promjenit.
Priznajem da je svijet vrlo malen.
Priznajem da se osječam ko štreber.
Priznajem da priznajem da želim ubvit profku iz fizike
Priznajem da sad idem spavat jer umirem od neispavanosti i bolova.

Priznajen da te potpuno razumin i da se slazen s tobon samo bi ispravila ovo iz fizike u : iz energetike Smile
[Vrh] Go down
ema.
Admin
ema.


Broj postova : 169
Join date : 26.08.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned lis 03, 2010 11:07 am

priznajem da je jebeno zgodan u onoj svojoj zelenoj duksi.
priznajem da bi poubijala sve frendice.
priznajem da jedva čekam srednju.
priznajem da volim ovaj forum.
priznajem da mi se spava al čekam njegov boc.
priznajem da sam opsjednuta i glupa.

voli vas ema xD ♥
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned lis 03, 2010 11:54 am

ema. je napisao/la:
priznajem da je jebeno zgodan u onoj svojoj zelenoj duksi.
priznajem da bi poubijala sve frendice.
priznajem da jedva čekam srednju.
priznajem da volim ovaj forum.
priznajem da mi se spava al čekam njegov boc.
priznajem da sam opsjednuta i glupa.

voli vas ema xD ♥️

A dušaa zaljubljenaaa Very Happy


[Vrh] Go down
ema.
Admin
ema.


Broj postova : 169
Join date : 26.08.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned lis 03, 2010 11:55 am

hahahahah to čudno zvuči xD
[Vrh] Go down
Amy
Admin
Amy


Broj postova : 172
Join date : 26.08.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyned lis 03, 2010 9:55 pm

Priznajem da se bojim.
Priznajem da sad plačem, a ne znam zašto.
Priznajem da mi je dosta ovog života
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon lis 04, 2010 12:10 am

priznajem da mi idu neke stvari an jetra
priznajem da želim dobit najmanje 4 iz biologije.
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon lis 04, 2010 11:45 am

da mi fali! i da ga ni po školi baš nekaj više ne viđam Sad i da mi fali!
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptypon lis 04, 2010 10:00 pm

Priznajem da se počinjem osječat kao da pripadam negdje.
Priznajem da sam umrla danas od onog pogleda :O
Priznajem da je onaj dečko presladak
priznajem da je sve zakon danas bilo Very Happy
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyuto lis 05, 2010 9:19 am

Totalno drukčija klinka. je napisao/la:
Priznajem da se počinjem osječat kao da pripadam negdje.
Priznajem da sam umrla danas od onog pogleda :O
Priznajem da je onaj dečko presladak
priznajem da je sve zakon danas bilo Very Happy

uuuhuhuuh pričaaj ivy (:

ont. priznajem da imam jako čudne snove u zadnje vrijeme. i da se u njima pojavljuju ljudi za koje ne bi nikad rekla da bum ih sanjala :S i priznajem da ne znam jel mi to nekaj govori il šta :/
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptyuto lis 05, 2010 11:37 pm

I ja imam čudne snove :S
Ja sam zaključila da su snovi podsvjesne želje.Ugl xD



Priznajem da je društvo prejebeno,zasad ko zna šta će se sjebat
Priznajem da je bilo legendarno danas
Priznajem da mi ej pomalo žao jedne cure al jebiga glupa je ko kJurac AHHA
Priznajem da sam super
Priznajem da sam ponosna na sebe Very Happy
Priznajem da je presladak xD
Priznajem da mi je,iako sam se uvjeravala da mi nije stalo NI MALO,ipak srce stalo na tren.
Priznajem da sad kužim neke stvari.
Priznajem da povlačim crtu.
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysri lis 06, 2010 12:07 am

Oh Mirna da ti prepričam xD
-Osjećam da pripadam negdje-Društvo je stvarno predobro.Fakat ono.Danas su popizdili kad su čuli da se selim u medicinsku.A i u razredu smo sve bolji i bolji.Predobro je.Onak imam ekipu snkojom idem u školu,idem doma,i uvijek se čekamo (danas su nas čekali 2 sata!!)
zajebavamo i svee.Predobro je,toliko dobro da smao čekam kad će se sjebat :S
-umrla od pogleda-Jedan frajer.Vidimo se samo kad smo ujutro,jer je on uvijek ujutro.I malo smo se zajebavali u busu(viđam ga u busu u tri sata popodne kad se vraćam kad sam jutarnja smjena)I prošli tjedan ga nisam nijednom vidla.I jučer skroz slučajno.Ja s frendicom bila i oni se znaju (wtf?) mi izlazikle on i njegovi frendovi ulazili.I ona se pozdravi s njim ja ga onak zbunjeno pogledam a on me onak gurne s ramenom i primi za ruku,nasmije se,onak me pogleda s preedivnim očima i onda složi facu kakvu sam ja imala (zbunjenu) i pita: a šta mene nebi pozdravila?Sad se ne poznajemo? I onak se nasmije.A otapljanje xD
-onaj dečko je presladak-Jedan iz susjednog razreda.Onak je višllji i ima razbarušenu kosu,nije ljep već je presladakonak tamnijei je,i baš je predrag i onak se slatko ponaša xD.Kužiš me jelda? xD
.sve je danas zakon bilo-ma uvijek je Very Happy Mislimo optimistično Very Happy
-društvo je prejebeno,zasad,ko zna šta će se sjebat.-Predobro da bi bilo istinito xD
-legendarno dans-ma uvijek je xD
-žao mi je jedne ženske al je glupa ko kurac.-inače nevolim se rugat nekom iza leđa,ogovarat ili nešto,i n radim,ali živcira me i izbjegavam je.A ona me sljedi.I nemam srca odjebat ju.Al glupa je,ne izbjegavam ju bez razloga.Znači nisam loša osoba? Jelda? xD
-super sam-ma škola mi ide od ruke,onako,.pomalo. xD
A i dans mi je jedan frajer reko:ej mala jel imaš žvaku? i ja ga nisam baš dožvila i onda mi konj rekoe debela imaš žvaku? a ja se okrenula i rekla:e dečko napuši se kurca kojeg nemaš. AHHAHA a sad nez jel to meni reko,i ako je il nije antipatičan je bio.
Ponosna na sebe-ide mi škola.xD.Dobivam fakat okej ocjene Very Happy
-da je presladak.-isti onaj odozgo Very Happy
-Priznajem da mi je,iako sam se uvjeravala da mi nije stalo NI MALO,ipak srce stalo na tren.-Onaj dečko,koji mi se sviđo poprilično dugo,oko 6 mjeseci,i za kojeg sam neki dan rekla da me nije briga,NAŠO JE CURU!Tj ima ju već duže vrijeme.Zato me nemože ni pogledat.danas sam ga vidla kod škole i onak ti je ponizno spustio glavu dole i zbediro se.I danas je rekla moja stara da ga ej vidla i dođe moj brat i kaže:a da brijem da je s curom bio.A meni ono srce ______________.Katastrofa.Al dobro,ne sviđa mi se.Preboljela sam ga.Jesam.Ne to mi niš ne znači.ne.Niš mi ne znači.Ništa.
-da sad kužim neke stvari-ma bolesno,brijala sam da je jedna cura onak zagrijana za jednog frajera i ženska mi je rekla s kim je ona(znači da već ima dečka) i to me šokiralo fakat i pokopčala neke stvari
-da povlačim crtu.-POVLAČIM.GOTOVO.NEZNAM ZAKAJ SAM OVO NAPISALA! HAHAHA
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka.

Totalno drukčija klinka.


Broj postova : 333
Join date : 01.09.2010

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysri lis 06, 2010 12:07 am

To ti je ukratko to AHHAHA
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Emptysri lis 06, 2010 10:01 am

Totalno drukčija klinka. je napisao/la:
Oh Mirna da ti prepričam xD
-Osjećam da pripadam negdje-Društvo je stvarno predobro.Fakat ono.Danas su popizdili kad su čuli da se selim u medicinsku.A i u razredu smo sve bolji i bolji.Predobro je.Onak imam ekipu snkojom idem u školu,idem doma,i uvijek se čekamo (danas su nas čekali 2 sata!!)
zajebavamo i svee.Predobro je,toliko dobro da smao čekam kad će se sjebat :S
-umrla od pogleda-Jedan frajer.Vidimo se samo kad smo ujutro,jer je on uvijek ujutro.I malo smo se zajebavali u busu(viđam ga u busu u tri sata popodne kad se vraćam kad sam jutarnja smjena)I prošli tjedan ga nisam nijednom vidla.I jučer skroz slučajno.Ja s frendicom bila i oni se znaju (wtf?) mi izlazikle on i njegovi frendovi ulazili.I ona se pozdravi s njim ja ga onak zbunjeno pogledam a on me onak gurne s ramenom i primi za ruku,nasmije se,onak me pogleda s preedivnim očima i onda složi facu kakvu sam ja imala (zbunjenu) i pita: a šta mene nebi pozdravila?Sad se ne poznajemo? I onak se nasmije.A otapljanje xD
-onaj dečko je presladak-Jedan iz susjednog razreda.Onak je višllji i ima razbarušenu kosu,nije ljep već je presladakonak tamnijei je,i baš je predrag i onak se slatko ponaša xD.Kužiš me jelda? xD
.sve je danas zakon bilo-ma uvijek je Very Happy Mislimo optimistično Very Happy
-društvo je prejebeno,zasad,ko zna šta će se sjebat.-Predobro da bi bilo istinito xD
-legendarno dans-ma uvijek je xD
-super sam-ma škola mi ide od ruke,onako,.pomalo. xD
A i dans mi je jedan frajer reko:ej mala jel imaš žvaku? i ja ga nisam baš dožvila i onda mi konj rekoe debela imaš žvaku? a ja se okrenula i rekla:e dečko napuši se kurca kojeg nemaš. AHHAHA a sad nez jel to meni reko,i ako je il nije antipatičan je bio.
Ponosna na sebe-ide mi škola.xD.Dobivam fakat okej ocjene Very Happy
-da je presladak.-isti onaj odozgo Very Happy
-Priznajem da mi je,iako sam se uvjeravala da mi nije stalo NI MALO,ipak srce stalo na tren.-Onaj dečko,koji mi se sviđo poprilično dugo,oko 6 mjeseci,i za kojeg sam neki dan rekla da me nije briga,NAŠO JE CURU!Tj ima ju već duže vrijeme.Zato me nemože ni pogledat.danas sam ga vidla kod škole i onak ti je ponizno spustio glavu dole i zbediro se.I danas je rekla moja stara da ga ej vidla i dođe moj brat i kaže:a da brijem da je s curom bio.A meni ono srce ______________.Katastrofa.Al dobro,ne sviđa mi se.Preboljela sam ga.Jesam.Ne to mi niš ne znači.ne.Niš mi ne znači.Ništa.
-da sad kužim neke stvari-ma bolesno,brijala sam da je jedna cura onak zagrijana za jednog frajera i ženska mi je rekla s kim je ona(znači da već ima dečka) i to me šokiralo fakat i pokopčala neke stvari
-da povlačim crtu.-POVLAČIM.GOTOVO.NEZNAM ZAKAJ SAM OVO NAPISALA! HAHAHA

aa zakaj ćeš se onda selit u medicinsku? mislim znam da se želiš tim bavit. al opet super ti je i tu.. a zapravo te kužim XD
ovo drugo: aaaaaaaaaaaaaaa kakooo slaaatko Very Happy I love you ivy jebačica XD hihihiihihihihii (:

"onaj dečko je presladak-Jedan iz susjednog razreda.Onak je višllji i ima razbarušenu kosu,nije ljep već je presladakonak tamnijei je,i baš je predrag i onak se slatko ponaša xD.Kužiš me jelda? xD" naravno da kužim Very Happy

"žao mi je jedne ženske al je glupa ko kurac.-inače nevolim se rugat nekom iza leđa,ogovarat ili nešto,i n radim,ali živcira me i izbjegavam je.A ona me sljedi.I nemam srca odjebat ju.Al glupa je,ne izbjegavam ju bez razloga.Znači nisam loša osoba? Jelda? xD" naravno da nisi xd pa šta te ima slijedit kad ono. mislim znam da nisi pokazala direktno da te smeta. al to se da pročitat iz govora tijela xd osim ak si čudan ko ona očito XD

e pa ak je antipatičan onda nije bitno kaj si zločesta hahahhahaha (:

za školu- svaka čast, blago tebi XD

al ček- očito ste i neš imali ak mu je teško pogledat te sad? i zaš nije prekinul s tom curom dok je onda neš bilo? a mislim sad mu je žao -.- trebo je prije mislit o tome -.-

hahahhahha crtaa crtaa. pa i u školi imaš crtanje, ne? XD ahhahaha
ajme kak bolesno sad sam ti skomentirala cijeli post ko neka psihoanaliza xd a samo sam htjela onak svoju reakciju na sve to predočit xd
[Vrh] Go down
Sponsored content





Priznajem....? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Priznajem....?   Priznajem....? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Priznajem....?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
spam forum :D :: Chat :: Svaštara. :P-
Forum(o)Bir: