spam forum :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


za sve koji vole spamat xD
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?

Go down 
+3
ema.
Ninđaaa
Ema
7 posters
Autor/icaPoruka
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 4:09 am

Dakle , kako ? Very Happy
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 4:28 am

Dakle on je jedan od najboljih frendova mo buraza
I upoznali smo se prvi put u školi
AHHA!
Dobro smo se upoznali na tekmi
A stvarno dobro smo se upoznali na tulumu Embarassed
[Vrh] Go down
ema.
Admin
ema.


Broj postova : 169
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 9:02 am

moja frendica i njegov frend su bili zajedno. i njegov frend mu je htio nac curu pa ja "napo" mene jer sam ja frendica njegove cure -.-
ugl. ja nisam htjela (tad je bio ruzan)
i onda smo se ja i on poceli dopisivat i on se zaljubio. i davao mi je znakove al ja sam bila glupa
onda su bili neki praznici i to je sve prestalo. skroz.
ja sam se prije godinu dana doselila blizu njega i znali smo svaki dan ic u skolu zajedno i to al njega je tad vec vjerojatno proslo. i taman kad sam misla da bi sad vec moglo bit nes bili su neki praznici i opet je sve nestalo -.- i sad neznam vise na cemu sam.
[Vrh] Go down
Amy
Admin
Amy


Broj postova : 172
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 10:16 am

Ah davno je to bilo. Prije jedno 3 godine. Al tek sad doslo iz dupeta u glavu
[Vrh] Go down
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 11:55 am

Ninđaaa je napisao/la:
Dakle on je jedan od najboljih frendova mo buraza
I upoznali smo se prvi put u školi
AHHA!
Dobro smo se upoznali na tekmi
A stvarno dobro smo se upoznali na tulumu Embarassed
Ja san uvik nekako mislila da je to bilo u busu haha

a ont: u školi, on je bia susjedni razred i bla bla, a baš smo se upoznali na ekskurziji na početku osmog kad je bia soba nasuprot mene i tu smo skužili da smo jedni od rijetkih u našoj školi koji ne slušaju cajke i da smo jedini koji nismo bili đibani i ludače i od tu je sve počelo xD
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 6:28 pm

Osobu u koju sam do neki dan ila zaljubljena upoznala ovako :
Imala ga na fejsu, nikad nismo pričali al' stalno jedno drugom lajkali slike i statuse Very Happy

I izađe, ja tu noć sama sa ščipom, nismo nikog drugog zvale i sjednemo u Pivnicu.
I ja upratim njega , prepoznam ga i opčini me iste sekunde, Njegov stav, pokreti , osmijeh, kako priča s ljudima. Jednsotavno osjetim onu hemiju u zraku a nismo još ni riječ progovorili . I on je osjeo moj pogled na sebi i mal po malo i on počinje gledati za naš sto.
Ja sam sjedila na uzvišenju nekom, uglavnom metar odignuto od podija a on na podiju s prijateljem.
i ostane do mene slobodan sto i njih dvoje se premjeste.
I meni đavo neda mira -.-'
povučem ja njega za ruku , nabijem mu se u facu : Eee Znaš ti ko sam ja ??
pri tom mi je kosa prekrivala pola lica Very Happy On mi skloni kosu s lica Embarassed Embarassed i kaže "Znam" ii pogleda me u očii . Majke mi to mi je bio najdublji pogled u životu :O
ii ja ti njemu dođem. " Ti se zoveš Eldin , Edin neš tako , jel da ? "
"ne"
"Emir ? "
"Enis ! "
ii tako smo se zapričali. Ja prvu noć bila barena i pečena. I sjebala sebi ćivot zato što sam mu prišla Very Happy
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 6:41 pm

A slatko Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 6:47 pm

Jebeno ! facebook je zlo. da ga nije , ne bi ga ni primjetila -.-
I btw sad bi jebač rekao da sam kurva zato što sam mu prva prišla Very Happy
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 6:55 pm

Ema je napisao/la:
Jebeno ! facebook je zlo. da ga nije , ne bi ga ni primjetila -.-
I btw sad bi jebač rekao da sam kurva zato što sam mu prva prišla Very Happy

Jee zlo je.Znaš da sam jučer novi napravila? Very Happy

HAHAHAHHAHAHAHHAA totalno xD
[Vrh] Go down
Amy
Admin
Amy


Broj postova : 172
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptypet kol 27, 2010 7:04 pm

E da. Ja napisala kad ga upoznala, ne i di >.<
Na parkouru lol
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 1:42 pm

išli smo skupa u osnovnjak, al ne u isti razred. moj i njegov razred su se jedno vrijeme mrzili tak da uopće u školi nismo pričali, al smo išli u istu školu stranih jezika. i tam smo se skompali, zezali, ko da se znamo sto godina, išli skupa doma uvijek i tak. znala sam da mu se sviđam al mi je bilo nekak svejedno jer mi se u to vrijeme sviđal netko drugi. i onda sam ja u 7. raz u toj školi stranih jezika prebačena u stariju grupu, a on je ostal u onoj u koju smo skupa išli. i tak smo se razišli a ja nisam htjela da tak ostane, pa sam pokušavala da pričamo i u školi nekako, i onda smo se i u školi skompali. al nikad onak ko izvan škole. i tad sam znala da mi se sviđa otprilike al sam mislila da je prekasno, da se ja njemu više ne sviđam.. uglavnom komplicirano bilo i ostalo -.-
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 2:26 pm

daaaaj se zakuni da neš niš probat s njim *_*
[Vrh] Go down
krafna.
Admin
krafna.


Broj postova : 213
Join date : 28.08.2010
Age : 28
Lokacija : prozor prema zalazu.

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 2:43 pm

Ninđaaa je napisao/la:
daaaaj se zakuni da neš niš probat s njim *_*

a misliš da nisam -.-
svašta je bilo stvarno, al on je tolko mutav -.- pričala sam s jednim frendom kojeg imamo zajedničkog i taj frend mi je reko da je taj dečko zaljubljen u mene. i ja sam tom frendu rekla da sam i ja u tog dečka. i frend je to njemu reko. a onda je on reko da on u mene nije -.- a onda mi se sljedeći dan javil na msnu čim sam došla i neš me pital o natjecanju na kojem sam bila i tak, i cijele proljetne praznike smo se družili i sve je normalno bilo opet. ne znam ne kužim ga :/
[Vrh] Go down
ema.
Admin
ema.


Broj postova : 169
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 2:48 pm

krafna. je napisao/la:
Ninđaaa je napisao/la:
daaaaj se zakuni da neš niš probat s njim *_*

a misliš da nisam -.-
svašta je bilo stvarno, al on je tolko mutav -.- pričala sam s jednim frendom kojeg imamo zajedničkog i taj frend mi je reko da je taj dečko zaljubljen u mene. i ja sam tom frendu rekla da sam i ja u tog dečka. i frend je to njemu reko. a onda je on reko da on u mene nije -.- a onda mi se sljedeći dan javil na msnu čim sam došla i neš me pital o natjecanju na kojem sam bila i tak, i cijele proljetne praznike smo se družili i sve je normalno bilo opet. ne znam ne kužim ga :/

Toplo - hladno
[Vrh] Go down
Amy
Admin
Amy


Broj postova : 172
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 2:50 pm

@krafno[hahaha]- to nikad nemoj radit preko treće osobe. AK si u njega reci mu, nek on tebi veli i voljno.
Ovak se neš može izbugit u prijevodu i jebga onda
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptysub kol 28, 2010 10:09 pm

Priđi mu priđi mu nisi više klinka AHHAH (ide mi na živce ova pjesma al to ti poručujem xD)
[Vrh] Go down
Ema
Admin
Ema


Broj postova : 159
Join date : 26.08.2010
Age : 30
Lokacija : Error room

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 12:22 am

Sviđeš mu se al je nesiguran .
I btw Ko je Krafna ? Very Happy
[Vrh] Go down
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 12:27 am

Mirna Very Happy
Proud nobody
[Vrh] Go down
heroina
Admin
heroina


Broj postova : 192
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 4:02 pm

mene je sudbina odvukla ka njemu xDDD
[Vrh] Go down
https://pulseofthemaggots.forumcroatian.com
Ninđaaa
Admin
Ninđaaa


Broj postova : 331
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Lokacija : Road to nowhere ^^

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 4:05 pm

heroina je napisao/la:
mene je sudbina odvukla ka njemu xDDD

AHHAHAAHAHAH
[Vrh] Go down
heroina
Admin
heroina


Broj postova : 192
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 4:23 pm

vjeruj xD
[Vrh] Go down
https://pulseofthemaggots.forumcroatian.com
just_another_girl
Admin
just_another_girl


Broj postova : 271
Join date : 26.08.2010
Age : 29

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 4:25 pm

Ninđaaa je napisao/la:
heroina je napisao/la:
mene je sudbina odvukla ka njemu xDDD

AHHAHAAHAHAH
ona je stvarno ozbiljna..viruj mi, znan Smile
xD
[Vrh] Go down
heroina
Admin
heroina


Broj postova : 192
Join date : 26.08.2010

Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Emptyned kol 29, 2010 4:34 pm

jesam ti rekla
a'? aa ?? Razz
[Vrh] Go down
https://pulseofthemaggots.forumcroatian.com
Sponsored content





Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?    Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?  Empty

[Vrh] Go down
 
Kako ste upoznali osobu u koju ste zaljubljeni ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pjesma za osobu iznad
» Zadnja pjesma koju ste poslušali :P
» Zadnja emisija ili serija koju ste pogledali?
» Kako sam upoznao vašu majku.
» Kako pokazujete dečku da vam se sviđa xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
spam forum :D :: Ljubav :: Ljubavni problemi :/-
Forum(o)Bir: